Влез за да последваш това  
Valtchanov

nick Valtchanov

Recommended Posts

Имам една молба към господата админи.Моля да ми бъде фрийзнат(или както го наричате) ника за да не бъде използван от никой(не, че се избиват за него).Не крия разочарованието си от случващото се в мрежата и отношението на повечето "властимащи".Имах огромни надежди, че ABVNet ще бъде нещо по-различно от предишните мрежи(някои от тях все още съществуващи).Няма да давам конкретни примери защото има да пиша поне два дни, а  определено нямам желание.Още веднъж, адмирации за труда Ви, но някак си Вие самите го обезсмисляте....Поздрави на всички от ABVNet екипа(ако има такъв)!!!

• Like 1
  • Haha 1

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Извадка от последните часове -

[17:04:51] <Valtchanov> Няма да скрия, че останах доста учуден след като видях каспъра аднат при положение, че много голям процент от хората не могат да го "гледат"

[17:23:17] <Kiril> На всеки който е искал да е оператор е дадено шанс.

Преди няколко месеца говорих с Kiril и Al и ги попитах дали може да бъда аднат.Не мога да се сетя какво точно ми отгвориха(а не ми се рови из логовете), но така или иначе не бях аднат.Много от хората ще си кажат сега "Ахаааа той мрънка защото не е аднат".Може и да е така, а може и да не(само аз си знам).Няма да питам кой или кога точно ми даде шанс да бъда оператор.Наздраве :)

• Like 1

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Има по-хубави канали от #Bulgaria , така че не би трябвало заради този канал да се махаш. Пиши ми на лично ще те аднем в другите канали където също е интересно

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове
преди 14 минути , BadAss написа:

Има по-хубави канали от #Bulgaria , така че не би трябвало заради този канал да се махаш. Пиши ми на лично ще те аднем в другите канали където също е интересно

Кои са тези канали и с какво са по-добри? 

Valtchanov, ако се чувстваш пренебрегнат е едно, но не помня да съм казал че няма да те направя никога оператор. Както казах това, което не си пейстнал, е че казах за да си добър оператор трябва да имаш желание, време и технически умения. Най-малкото, за да може да помагаш на хората които имат нужда или да взимаш адекватни решения в случай на комптоментиране на канала. 

@BadAssкато човек, който няма пряка връзка с канал #Bulgaria  подобни изказвания са безпочвени. 

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Определено се чувствам пренебрегнат.Желание винаги съм имал, техническите ми умения не са кой знае какви, но се оправям с модовете и ботовете, а това с времето - понякога имам, понякога не.Но точно заради това има повече оператори, когато един няма възможност да влезне, то другите са там.Но продължавам да държа на това че каспър не е качествен нито като оператор, нито като човек и това което ти пропусна да пейстнеш е - [17:12:10] <Valtchanov> Един опер за да бъде добър такъв на първо място трябва да има уважението на потребителите

• Like 1

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове
преди 4 минути , Valtchanov написа:

Определено се чувствам пренебрегнат.Желание винаги съм имал, техническите ми умения не са кой знае какви, но се оправям с модовете и ботовете, а това с времето - понякога имам, понякога не.Но точно заради това има повече оператори, когато един няма възможност да влезне, то другите са там.Но продължавам да държа на това че каспър не е качествен нито като оператор, нито като човек и това което ти пропусна да пейстнеш е - [17:12:10] <Valtchanov> Един опер за да бъде добър такъв на първо място трябва да има уважението на потребителите

Логовете ми показват, че за сега той си върши работата добре. Не съм го добавил аз,  а @Al. За да имаш уважението на който и да било трябва да си го заслужил по един или друг начин. Както казах по-рано мога да добавя аз или някой от хората основатели на този канал който и да е опер. Но на нас ни трябват действащи хора, а не хората които ще се изчерпят с това до адни ме и до там.

Да не раздуваме повече темата, а тя е свързана с рекуест да ти бъде изтрит юзера тук. Ако го желаеш все още ще го изтрия и готово.

Всички други  сладки приказки и локуми  в друга тема на друго място.

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Чудя се как точно да разтълкувам написаното от теб Kiril.От казаното по-горе човек ще си рече, че АЗ просто искам да бъда аднат и всичко ще се изчерпа до това.Евала ти правя и шапка ти свалям!Спирам офтопика и тотално свалям уважението си от теб(съжалявам за което).Не ми пипайте ника!Благодаря на BadAss за отделеното внимание.

• Like 1
  • Haha 1

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове
преди 4 минути , Valtchanov написа:

Чудя се как точно да разтълкувам написаното от теб Kiril.От казаното по-горе човек ще си рече, че АЗ просто искам да бъда аднат и всичко ще се изчерпа до това.Евала ти правя и шапка ти свалям!Спирам офтопика и тотално свалям уважението си от теб(съжалявам за което).Не ми пипайте ника!Благодаря на BadAss за отделеното внимание.

Ами явно до това ти опира уважението. Да те аднат някъде.

[21:24:57] <CS> bobo (badAss) ACCESS:ADD: Valtchanov to #sex as op
[21:29:30] <CS> bobo (badAss) ACCESS:ADD: Valtchanov to #20-40 as superop

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове
Guest
Тази тема е заключена за отговори.
Влез за да последваш това