Recommended Posts

Мъж се конти и казва на жена си: 

- Скъпа тази вечер ще закъснея, имам съвещание.

Жена му обаче е стара хиена, надушила накъде  отиват нещата. Започнала да му рови по джобовете и открила следната бележка: "Чакам те довечера в 10 ч. да ям патка с бял сос "

Изчакала го жена му да излезе от банята и му казала:

- Добре, ще те пусна на събранието при условие че правиш секс с мен сега и веднага!

Нямало как съгласил се той, изцедила му  до последно силичките тя.. Отива при любовницата, ама няма сили за секс..

Отива любовницата да му пребърка джобовете за да види дали бележката й е още там и ИЗНЕНАДА - намира друга, на която пише:

"Мръсницо, яж му сега умрелия паток, белият сос остана вкъщи! "

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Ето го и моят любим виц !!!  :D
Един млад послушник пристига в манастир и игумена го развежда из манастира. Влизат в една стая, в която има маса, отрупана с всевъзможни вкусотии и игуменът казва:
- Тук, чадо мое, можеш да ядеш каквото поискаш и колкото поискаш всеки ден, само в петък - не!
Влизат в друга стая с маса, отрупана с всякакви маркови напитки.
- Тук, чадо мое, можеш да пиеш каквото и колкото поискаш всеки ден, само в петък - не!
Влизат в трета стая, пълна с раса, килимявки и прочее попски облекла.
- Тук, чадо мое, можеш да се преобличаш колкото искаш всеки ден, само в петък - не!
Накрая го въвежда в една малка стая, където има един долап, отваря долапа и се вижда един гол задник.
- Тук, чадо мое, можеш да идваш и да чукаш колкото искаш, само в петък - не!
Младият послушник бил много доволен и казал на игумена:
- Отче Игумене, всичко в манастира много ми харесва и с радост ще остана да служа на Бога, но защо мога да ползувам всички тези блага през всички дни, освен петък?
- Защото, чадо мое, в петък си дежурен по долап !!! :D:D:D

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Дъщеря пита баща си дали може да покани приятелки да преспят в тях. Бащата се съгласява.
По-късно вечерта, приятелките започват да играят на "Истина или Предизвикателство", при което дъщеричката е попитана, кога е последният път когато е изпитала оргазъм.
- Ами мисля, че беше преди три дни...
В този момента бащата влиза разгневен и на пожар.
- Малка курво, а вчера се преструваше !

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Ей го VAMPIRA.......

Програмист отваря хладилника, вади опаковка масло и чете: „Масло 72%“. Връща го веднага и казва:
– Скоро ще е готово!

• Like 1

Сподели това мнение

Линк към мнението
Сподели в други сайтове

Създайте си акаунт и ле се логнете с такъв, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрацията за нови акаунти е в нашата система е много лесна!

Register a new account

Вход

Вече имате акаунт? Влезте тук.

Sign In Now
Влез за да последваш това